Ваші питання - наші відповідіЗвичайно так, тому що вся продукція STC NUTRITION® розробленана спеціально для підвищення результативності спортсменів під час тренувань та змагань. Вона відповідає антидопінговій нормі AFNOR ANTI-DOPAGE NF V 94-001. Жоден продукт не може привести до ефектів, що не пов'язані з природними процесами обміну речовин в організмі.

AMINOLISE® є ексклюзивною іновацією STC NUTRITION®, що входить до складу більшості продуктів, особливо багатих на протеїни. Вона підвищує до максимуму засвоєння при одночасному зниженні побічних ефектів, які часто спостерігаються під час прийому іншіх протеїнів (метеоризм, важкість у шлунку та кишечнику…)

Формули спортивного харчування STC NUTRITION® побудовані на основі активних речовин або груп активних речовин, чиї ефективність та безпека використання були доведені численими науковими дослідженнями.

Спортивне харчування та спеціальні дієтичні добавки STC NUTRITION® не мають ризику для здоров'я. Вони можуть прийматися одночасно, щоб отримати користь від їхніх синергетичних ефектів. Проте, необхідно дотримуватись інструкції по застосуванню і не перевищувати рекомендовані дозування. Не соромтеся звертатися за порадами до команди STC NUTRITION, або до інших фахівців з охорони здоров'я або спортивного харчування, щоб побудувати свою персональну програму харчування.

Сучасній спосіб життя, а також особисті смаки та звички не завжди дозволяють скласти збалансоване та різноманітне меню, щоб належним чином задовольнити харчові потреби організму, особливо, якщо вони збільшені при регулярній фізичній активності, або в разі будь-якої іншої особливої фізіологічної ситуації (пов'язаної з віком, стресом...). Спеціальні дієтичні добавки, розроблені фахівцями, можуть долати дефіцити певних мікроелементів та фізіологічно важливих речовин в організмі в природній спосіб, щоб забезпечити організм всім необхідним, щоб залишатися в гарній формі незалежно від випробувань, яким він піддається.

Рослинний протеїн (Vegetal Protéin/Веджетал Протеїн), який розроблений на основі ізоляту білків сої, гороху та рису.

Спеціальні дієтичні добавки не є ліками, але треба проявляти обережність, коли людина перебуває на лікуванні, або в певному фізіологічному стані, в цих випадках слід звернутися за консультацією до свого лікаря або медичного працівника.

Спеціальні дієтичні добавки не є ліками, але треба проявляти обережність, коли людина перебуває на лікуванні, або в певному фізіологічному стані, в цих випадках слід звернутися за консультацією до свого лікаря або медичного працівника.

Від 15 років..

Креатинін є метаболітом, або "відходами" в результаті метаболізму креатину в м'язових клітинах. Він виводиться з організму з сечею..

У разі поганої функції нирок, накопичення креатиніну в організмі може викликати побічні ефекти, включаючи розлади травлення та знеоднення, яке може призвести до м'язових спазмів.

Ось чому важливо використовувати тільки креатин стабілізованої форми, що не перетворюється в організмі в креатинін.

Kre-alkalyn® та Creapure®, що використовуются в продукції STC Nutrition®, є найчистішою формою, безпечною для організму, для забезпечення максимального комфорту та повної безпеки спортсменів, відповідно до рекомендацій з застосування.

Загалом, ми не рекомендуємо використання наших продуктів (незалежно від форми випуску) за межами терміну споживання. Проте, якщо продукт споживається на протязі 1-3 місяця за межами терміну споживання, він може в певній мірі втратити в ефективності, але ні в якому раці не стає шкідливим для здоров'я.

Всі наші продукти вільні від ГМО.

Загалом, дієтичні добавки не є небезпечними для здоров'я.

Будь-яка дієтична добавка може прийматися без ризику круглий рік, якщо слідувати інструкції по застосуванню.

Однак, це не є обов'язковою рекомендацією (за винятком деяких конкретних поживних речовин), так як організм пристосовується, і, отже, ефективність прийому з часом може зменшуватися.

Ось чому найбільш доцільний курс прийому від 1 до 2 місяців, з повторенням, при необхідності, 3-4 рази на рік.

Креатин не викликає здуття живота. Його дія має деякий ефект утримання рідини, який може (рідко) викликати дискомфорт, але таке зневоднення легко долається споживанням води.

Креатин не може бути заміною для споживання протеїну, але може доповнити його для досягнення максимального ефекту в збільшенні маси.

Протеїни є будівельними блоками м'язів, якщо вони мають повний живильний профіль амінокислот, то їх внесок має важливе значення для збільшення маси..

Креатин є амінокислотою, яку організм виробляє відповідно до власних потреб, з білкової їжі. Він є попередником АТФ, який забезпечує енергію для м'язових клітин. Він може підвищити результативність у вправах з опором (підняття важких предметів). Креатин також сприяє збільшенню об'єму м'язів і покращує співвідношення м'язова маса/жирова маса.

Ми рекомендуємо змішувати протеїни з прохолодною водою, щоб максимально зберегти властивості наших протеїнів та поліпшити розчинення. Проте, можна змішувати наші протеїни з теплою, але не киплячою водою (окріп може змінити якість нашої продукції).

Примітка : Можливо, що розпуск продукта в теплій воді буде трохи довшим.

Цукри та жири не засвоюються одразу після прийому їжі, вони спочатку повинні бути розбиті на більш дрібни молекули за допомогою травних ферментів (головним чином, в шлунку), та потім відправитися в кишечник. Приймаючи FAT & SUGAR LIMIT в кінці прийому їжі, ми забезпечуємо, завдяки властивостям харчових волокон, з яких він складається, "захищене" підготовленою іжею транспортування активних речовин через шлунок, звівши до мінімуму їхню деградацію під дією ферментів, а також іх прибуття до кишечнику в біодоступній формі.

Цукри, що містить ГЕЙНЕР / GAINER торгівельної марки STC NUTRITION є мальтодекстринами (складні вуглевод = повільні 91% – прості вуглеводи = швидкі 9% та фруктозою (прості вуглеводи)

16.5 кклал в 25 мл, або 69 кДж, ці значення є усередненими та можуть несуттєво коливатися.

Чутливість до стивулюючої дії кофеїну залежить від індивідуальних особливостей та звички його споживання. Цілком ймовірно, що вечврній прийом цього препарату не зробить ніякого впливу на сон, за винятком випадків індивідуальної чутливості до складових. Ми рекомендуємо Вам спробувати зробити свій власний довід. У всіх випадках ефективність споживання продукту не буде зменшуватися.

Цілком можлива споживати 2 пляшки Кіл Фіт / Kill-Fit в той же самий день.

Використані мальтодекстрини отримані з кукурудзяного крохмалю, 84% якого мають ступінь полімеризації більш 4.

ДЕ становить менше 19,9 (зазвичай близько 16).

Омега 3 та Омега 9 сприятливо впливають на серцево-судинну функцію і ні в якому разі не можуть спричинити збільшення тиску (навпаки, вони допомагають регулювати кров'яний тиск).

Для найкращого результату, бажано дотримуватись стандартної рекомендації, тому що більше значення має фізична активність протягом дня. А саме: 3 капсули вранці та 3 капсули в обідній час.

Чутливість до стивулюючої дії кофеїну та теїну залежить від індивідуальних особливостей та звички їх споживання. Цілком ймовірно, що вечврній прийом цього препарату не зробить ніякого впливу на сон, за винятком випадків індивідуальної чутливості до складових. Ми рекомендуємо Вам спробувати зробити свій власний довід. У всіх випадках ефективність споживання продукту не буде зменшуватися.

Обидва протеїни мають за ціль сушку та визначення м'язів.

Різниця полягає в їхному складі та часі прийому:

– 95 являє собою суміш протеїнів з трьох джерел з казеїном (протеїн, що засвоюєеться повільно), та споживається після тренування для сушки м'язів.

– Преміум Ізолят / Premium Isolate містить сироватковий ізолят (протеїн швидкого засвоєння – 10-20 хвилин), який, таким чином, можна вживати під час тренування або відразу ж після нього. Сироватковий протеїновий ізолят, що використовується, отримується за патентованою технологією (« Instant Clear Technology »), що включає мікрофільтрацію та очищення, що забезпечують збереження його біологічної цінності та частковий гідроліз для максимальної біодоступності, низькій вміст лактози та жирів для максимального комфорта травлення, і нарешті, напівпрозора, легка консистенція розчину, ідеальна для стимуляції зусиль. Ефект сушки підсилений спалюючими жири активними інгредієнтами,такими як карнітин, кофеїн та хром.

В програмі сушки найкращим є комбіноване використання Преміум Ізолята / Premium в доповнення до 95: наприклад, одна - дві порції Преміум Ізолята / Premium Isolate під час тренування та порція 95 через годину після тренування.

Аргінін : 3,78 г / 100 г протеїну, що складає 0,74 г (або 740 мг) в дозі 25 г сухої суміші.

Максимально допустима доза креатину у Франції становить 3 г на добу, це дозування забезпечує повну безпеку використання. Наша рекомендація заснована на нормах законодавства.

Існує загальне європейське погодження, що такедозування є ефективним для поліпшення фізичних здібностей, особливо у разі послідовної серії короткотривалих фізичних навантажень дуже високої інтенсивності.

Тим не менш, деякі європейські країни (крім Франції) обрали більш високий рівень використання, на основі визнаних наукових публікацій: наприклад, Італія дозволяє спортсменам споживати до 6 г/добу на протязі 1 місяця.

Нарешті, слід зазначити, що банка може зберігатися до року після відкриття у відповідних умовах (далеко від джерел тепла та вологи), не змінюючи якість та поживну цінність продукту.

За 30 хвилин до початку зусиль.

Такого ризику немає, бо кількість кофену дуже мала, якщо дотримуватися інструкції по застосуванню.

Таурин є амінокислотою, що природним чином виробляється в оранізмах тварин. Але неможливо вилучити таурин в його природній формі, весь таурин виробляється лабораторним синтезом з 2-гідроксиетансульфонієвої кислоти. Таким чином, немає тваринного походження.

Ми рекомендуємо вживати за 30 хвилин до їжі, коли це можливо. Проте, прийом безпосередньо перед початком їжі також можливий.

Практика бодібілдінгу не є обов'язковою під час курсу прийому.

Проте, ми рекомендуємо фізичну активність (жвава ходьба...) для максимальної результативності курсу.

Трібулус Сінерджі + може бути використаний жінками.

Він ефективно підвищує опрність організму, покращує вуглеводний метаболізм і підсилює імунну систему.

Трібулус також бере участь в регуляції гормональної системи, особливо тестостерону, що виробляється головним чином у чоловіків, але також присутній у жінок, в меньшій кількості.

Цей показник є ктирерієм якості мальтодекстринів, що містить продукт. Він повинний бути < 20 для тривалого постачання енергії, як в нашому випадку.

Всі підсолождувачі отримують синтетично (за винятком стевії, яка є рослинного походження), продукт не містить підсолоджувачів тваринного походження.

Tous les édulcorants sont fabriqués par synthèse (sauf celui issu de stevia qui est d’origine végétale), il n’en existe pas d’origine animale.

Цей продукт виробляється з молозива з вмістом лактози. Вміст складає приблизно 60 г на капсулу.

Цей продукт не містить заліза (за винятком незначної кількості, що природно присутня в рослинах, молочних протеїнах або іншіх використаних інгредієнтах. Оксид заліза присутній у складі оболонки капсули та барвника, але це дає дуже незначне споживання заліза).

Ні, продукція ТМ PEDIAKID® не містить глютена (без урахування засобів догляда за шкірою).

Так, продукти PEDIAKID® можна приймати одночасно без будь-якого ризику.

ПЕДІАКІД Кальцій + / PEDIAKID® Calcium+ вироблений на основі карбонату кальція.

Всі продукти ТМ PEDIAKID®  не містять аспартаму.

Загалом, ми не рекомендуємо використання наших продуктів (незалежно від форми випуску) за межами терміну споживання. Проте, якщо продукт споживається на протязі 1-3 місяця за межами терміну споживання, він може в певній мірі втратити в ефективності, але ні в якому раці не стає шкідливим для здоров'я.

Ехінацея, що використовуєтьсяв продукції PEDIAKID® допускається в продуктах спеціального харчування та дієтичних добавках без обмежень.
Велика кількість наукових досліджень доводять безпеку ехінацеї та ії корисність (в тому числі дослідження у дітей віком від 1до 5 років).
Крім того, рекомендовані дозування визначені для дітей віком до 5 років.
Ці продукти в продажу з 2003 року і прописуются лікарями з 2008 року.

ПЕДІАКІД Спрей захисник від комах / PEDIAKID® Bouclier Insect’ спеціально розроблений на основі комплексу ефірних олій, що підходять для дітей від 3 місяців, без алегрічних компонентів та ризику будь-якої токсичної дії, при дотриманні інструкціі з використання.
В той же час, не рекомендується тримати на сонці обработану область шкіри малюка протягом 6 годин після нанесення.

Проти комарів та кліщів: ефективність засвідчена до 8 годин, Іншіх летаючих комах, таких як оси, відштовхує ефірна олія лаванди.

Ми не рекомендуємо дітям до 3 років через тверду форму (жувальні гумки у вигляді маленьких ведмедиків), але в складі продукту немає інгредієнтів, що не рекомендуются дітям у віці до 3 років.
Якщо дитина 2,5 років знає, як жувати гумку, немає жодних застережень, щоб дати ведмежуйки, під наглядом дорослих.

Збереження флакону в холодильнику рекомендується, але не є обов'язковим. Тим не менш, після відкриття флакон має зберігатися в достатньо прохолодному приміщенні.

Всі сиропи виробляються з натуральних інгредиєнтів, на основі натурального органічного сиропу агави та пребіотичних волокон, та можуть споживатися без протипоказань, не викликають побічних ефектів, або залежності, навіть для самих маленьких дітей, від 5-6 місяців, тобто з моменту введення прикорму та диверсифікації харчування дитини.
Сиропи PEDIAKID® є спеціальними дієтичними добавками, розробленими для регулювання фізіологічних розладів дитини.
Оскільки фізіологічні реакції (а також фізіологічні порушення) можуть відрізнятися від однієї дитини до іншої, в тіеї ж мірі рекомендований курс може варіюватися від 2 до 4 тижнів, та бути поновленим при необхідності.

Оскільки травна система дитини є незрілою. Диверсифікація харчування, що робиться поступово, згідно рекомендацій педіатра, дозволяє потроху вводити нові продукти, що раніш були "чужерідними", таким чином, щоб система травлення навчалась ідентифікувати, перетравлювати та засвоювати їх, не створюючи "відмови" (яка може проявитися, наприклад, в вигляді алергії). Наші сиропи PEDIAKID містять рослини, вітаміни та мінерали, що не несуть ризиков, але навпаки є корисними для дитини, коли ії травна система звикла отримувати різні поживні речовини та засвоювати їх.

Найкраще давати після сніданку та обіду, але ви можете також давати його пізніше, після перекусу.

Це синтезований Цианокобаламин

Сироп PEDIAKID® Нервозність / Nervosité є засобом для боротьби з дитячою гіперактивністю протягом дня, тому рекомендується його приймати саме вдень.
Для вечірнього часу більш пасує сироп PEDIAKID® Сон / Sommeil.
Проте, Ви можете ефективно використовувати сироп PEDIAKID® Нервозність / Nervosité ввечері, якщо це необхідно.

Сироп PEDIAKID® Сон / Sommeil може даватися дитині цілорічно, без перерви, не змінюючи рекомендовау дозу, без будь-якого ризику.

PEDIAKID® Вітамін D3 / Vitamine D3 може зберігатися 2 роки, навіть відкритий, при нормальних умовах зберігання, але не в холодильнику (за низької температури олія замерзає!).
При дотриманні інструкції по застосуванню і безперервному прийомі, одного флакону вистачає приблизно на 3 місяці.
Вітамін D3 можна приймати цілий рік без перерви, дотримуючись рекомендованого дозування.
Ланолін є натуральною жировою речовиною, що екстрагується з овечої вовни.
Натешті, фтор не допускається в дієтичних добавках та вітамінах.

Дистиляція здійснюється водяною парою, яка є найбільш надійним методом перегонки.

Дистиляція за допомогою розчинників спотворює ефірні олії, при ній втрачається більша частина цінних властивостей ефірної олії.

Лінійка продукції OLIOSEPTIL призначена для дорослих старше 15 років, то краще для дитини підходять продукти ТМ PEDIAKID, найвідомішого бренду спеціальних дієтичних добавок для дітей та підлітків.

Ефірні олії не рекомендуються вагітним жінкам. Хоча спеціальні дієтичні добавки не є медичними препаратами, але прфілактичними засобами, якщо людина перебуває на лікуванні, або в певному фізіологічному стані, вона має звернутися до лікаря або медичного фахівця.

При контакті зі шкірою немає небезпеки для здоров'я, необхідно просто ретельно промити шкіру чистою водою і не піддавати ії дії сонця.

Готові до вживання капсули Olioseptil є безпечними продуктами без відомих побічних ефектів. Вони виробляются з ефірних олій терапевтичного класу, ботанічно та біохімічно визначених, вибраних за свої терапевтичні властивості, науково дозовані та мікроемульговані. Як і всі харчові добавки, вони призначені для здорових людей. яки мають невеликі порушення та хочуть поліпшити свій повсякденний комфорт. В разі специфічної ситуації або паталогічного стану, рекомендується порадитись з лікарем або медичним фахівцем.

Фотосенсибілізуючі властивості мають головним чином ефірні олії, що належать до групи цитрусових.
OLIOSEPTIL Ніс-горло / NEZ-GORGE містить ефірні олії: равінсари, евкаліпту, кипарису, найолі, чайного дерева та кориці.
Тому він не містить фотосенсибілізуючих ефірних олій.